בקר ב ארכיון

ראד חוראני ממציא מחדש את האופנה המתעלה לדרגת אמנות, חוראני מציג לא רק אופנה, הוא מגדיר אותה מחדש ונותן לה תהודה תרבותית.

 

RAD_BY_RAD_HOURANI_CLASSICS_01_NEWS

עבודותיו, עיצוביו מטשטשות את הגבולות שבין תערוכת אמנות לתצוגת אופנה צילומי הקולקציה שלו כוללים צילומי גוף המעמידים את עליונות הגוף על הבגד כמושא ולא כנושא.

RAD_HOURANI_EXIT_news_0135

ההזמנה לתצוגה נדמת לרגע כהזמנה לתערוכת אמנות של המעצב ראד חוראני, הצלם ראד חוראני, הסטייליסט ראד חוראני, ואפשר להמשיך… האדריכל, המוזקאי, המשורר … ראד חוראני… אני יכול להיות כל אחד מההגדרות הוא אומר, ואני אף לא  אחד מהם כי אני חושב קודם כל על עצמי, לובש רק מה שאני עושה ומאמין שהעיצוב מתחיל בתוכי.

ראד חוראני, עושה את מה שהוא עושה הכי טוב,  הוא הופך האנדרוגיניות למגניבה עם שיק עצבני בגבולות הנורמה. חוראני נאמן לדרכו ותפיסתו הוא אינו נוהג לעצב על פי רעיונות או נושאים מוגדרים שמשתנים מדי עונה. תחת זאת, הוא מעדיף לפתח את החזון האסתטי שלו וליצור המשכיות מקולקציה אחת לשנייה.

החשיבה העיצובית שלו משנה את הדרך בה אנשים חושבים על המינים, הוא מקשיח את האשה בלי לוותר על הנשיות היפה שלה והוא מרכך את הגברים ולא מאבד בדרך את החיספוס הגברי. חוראני הוא מינימליסטי, עם חזון ספציפי של העתיד, רואה את צורך בבגדים תועלתנים פשוטים שנוגדים את התוויות החברתיות.

עם ההצלחה שהביאה לו הגישה הזאת, אי אפשר להתווכח.

RAD_HOURANI_EXIT_news_012

 

RAD_HOURANI_EXIT_news_0162

RAD_BY_RAD_HOURANI_CLASSICS_04_NEWS

RAD_BY_RAD_HOURANI_CLASSICS_02_NEWS

 

RAD_HOURANI_EXIT_news_0121

חוראני נולד בירדן לאב ירדני ואם סורית ב-1982 כשמלאו לו 16 המשפחה היגרה לקנדה. במונטריאול העיר הכי צרפתית בצפון אמריקה השלים את ללימודיו בתיכון וויתר על לימודים מכל סוג ומין שהוא והחל את מסעו בעולם האופנה כמוכר בחנות בגדים, ובתוך זמן קצר החל לשמש גם כצייד כישרונות לסוכנות דוגמניות קנדית, עם הזמן החל לעבוד כסטייליסט במשרה מלאה. "עבודתי כסטייליסט הייתה הזדמנות נהדרת ללמוד כיצד להשתמש בבגדים  ולקדם את שאיפותיי לעצב אופנה." אומר ראד למראייניו.   

  • שם (חובה)

  • אימייל (חובה, אך לא מפורסם)

  • URL (רשות)

  • תגובה (חובה)

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Youtube