בקר ב ארכיון

אמנים מאז ומעולם ייחלו לתקשר עם קהל הצופים והמאזינים בדרכים מקוריות וחדשות. כיום, עם התפשטותן של טכנולוגיות האינטרנט, יכול כל הרכב לתת למעריציו לקחת חלק אמיתי במעשה היצירה ללא קשר לגבולות הזמן והמקום. לא עוד מקומות VIP בקונצרט ופגישה מאחורי הקלעים למעריצים השרופים אלא תקשורת יומיומית בה הקהל בכל העולם מקבל פידבק בזמן אמת מהאמנים ואף לוקח חלק בהחלטות האמנותיות. לא עוד הופעות רק במועדונים ואולמות – בעזרת הרשת הוא יכול לייצר חוויה אודיו-ויזואלית אינטראקטיבית ביחד עם ההמונים, ללא צורך במיקום פיזי. המשפט "כל העולם במה" מעולם לא היה נכון יותר.

TYP – The Young Professionals  עברי לידר והמוזיקאי/מפיק יונתן  גולדשטיין בהרכב רב תחומי וראשון בארץ המגדיר את עצמו מראש כקהילה ולא כלהקה

The Young Professionals הוא הרכב רב תחומי וראשון בארץ שמגדיר את עצמו מראש כקהילה ולא כלהקה

כמו שהשם באנגלית מחייב, חבריו הם אוסף של אנשים עם רקע עשיר ומגוון מעולמות המוזיקה, העיצוב, האמנות הדיגיטלית והפרסום. תחושת הגיוון והערבוב קיימת גם בסוג המוסיקה שהם יוצרים: ערבוב של שירי פופ מהעבר עם השפעות רוק-אלקטרוניות. את ההרכב הזה נוכל לחוות בהופעות חיות אך נראה שמקומם הטבעי הוא דווקא ברשת.

האתר שעיצבו מאפשר למשתמש לחבר את עולמו האישי המוצג ע"י חשבון הפייסבוק שלו לעולם המושגים של ההרכב ובכך ליצור משחק אסוציאציות בו כל מילה באתר מובילה לחוויה בדמות תוכן ויזואלי או סאונד אחר. המשתמשים אף מוזמנים להוסיף מעולם האסוציאציות שלהם לאתר. ואם יש ספק עד כמה רחבה קהילת ה -Young Professionals, בלחיצה על תווית  Members  לא נמצא את תמונות היוצרים בהרכב כצפוי אלא תמונות של "החברים של הלהקה" בפייסבוק.

זהו הרכב של העשור השני במאה ה-21, וכמתבקש מכך הוא מכיר במאזינים ובצופים שלו לא כמעריצים אלא כשותפים מלאים הלומדים זה מזה לאורך המסע המקוון.

לכתבה במגזין

  • שם (חובה)

  • אימייל (חובה, אך לא מפורסם)

  • URL (רשות)

  • תגובה (חובה)

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Youtube