בקר ב ארכיון

3  יוצרים קותימאן, נדב רביד ונוי אלוש מדברים על רמיקס, כדי להרחיב קצת יותר את הדיבור על רמיקסים, אנו מעלים לראשונה במגזין אינטראקטיבי  אוסף תכניות מארכיון התחנה שמציג גוונים שונים של המושג. התכניות שודרו בזמנים שונים ואירחו אמנים שונים שמתייחסים למושג הרמיקס בצורה שונה וייחודית.

עורך אחראי: תומר גולן


 

אופיר "קותימאן" קותיאל מוסיקאי, יוצר, מפיק ורמיקסר מוכשר.

באסופת העבודות שלו תמצאו את קרולינה, סאבו, הדג נחש ועוד שורה ארוכה של אמנים ישראלים שכולם קיבלו את מגע הזהב שלו באהבה. בשנת 2009 הציג קותימאן את פרוייקט הרמיקס מבוסס סרטוני היו-טיוב "ThruYOU" וזכה להצלחה חסרת תקדים מסביב לעולם. עבודתו הוצגה במוזיאון הגוגנהיים ומגזין 'טיים' בחר בפרויקט כאחת ההמצאות החשובות של השנה.

נדב רביד עיתונאי, שדרן רדיו, די.ג'י ועורך מוסיקה

מהבולטים בסצנת האלטרנטיב בישראל מ"הקצה" גלגל"צ, "בוטניקה אף.אם" בקול הקמפוס.) כמפיק אלקטרוני ורמיקסר, הוא חצי מהצמד "פולאר פייר" ומנהל את לייבל הבוטיק "בוטניקה". השנים הארוכות בתחום הקנו לנדב ידע היסטורי עצום בעולם המוסיקה ובהיסטוריה המלווה את תעשיית המוסיקה. בניסיון לעברת את המילה 'רמיקס' המציא נדב את המונח "שירבול" (שיר + עירבול) ותחתיו הוציא אוסף רמיקסים שרקח למוסיקאים מקומיים.

 

נוי אלוש מבקר מוסיקה בדימוס, מפיק ורמיקסר בהווה.

אחרי שכבש את המועדונים ותחנות הרדיו עם הלהיט "רוצה בנות" כחצי הצמד "חובבי ציון", כתב שיר אהבה לנינט טייב, סימפל את נסראללה ואת מועמר קדאפי ורקח מהם להיטי יו-טיוב וסלולר, נוי אלוש נמצא בראש החץ של דור הקאט&פייסט.

 

מאש אפ ב"כבשה שחורה" 

תכנית ההיפ-הופ של קול הקמפוס מקדישה שעה לאמנות הסימביוזה המוזיקלית שנקראת מאש אפ. שני שירים שונים "מולבשים" אחד על השני ויוצרים שעטנז מוזיקלי חדש ומסקרן. השירים לקוחים בד"כ מז'אנרים שונים כדי להדגיש את היצירתיות. מגישים ליאור שיינברגר ונתי חסיד.

 

פילים– נחשבה לאחת מתכניות הדגל של התחנה ושודרה באחה"צ של שבת

הסט שמוגש לכם כאן מורכב מסימפולים שונים ומשונים, קטעי קריאה, פיסות נאומים ושברירי תשדירים שהוכלאו עם מוזיקת רקע מתאימה. זוהי הפרשנות הביתית המקצועית לתחום שזכתה לכינוי Cut & Paste עורך ליאור "פיל" רחמני

 אורי בראונר כנרות ב"972” 

 גיטריסט ההרכב "בום פם" שחרר אלבום רמיקסים מיוחד תחת השם    UBK . לכבוד השקת האלבום הוא הגיע לתכנית "972” כדי להשמיע מהאלבום ולספר עליו. הפרשנות של כנרות היא רקידה, עליזה ומקפיצה במיוחד.

רדיוטריפ– הצמד המוכשר שמורכב מעופר "סקול מאסטר" טל ואורי "מיקסמונסטר" ורטהיים

הגיש תכנית שבועית שהורכבה מקטעים מסומפלים, תקליטים ישנים וגישה חתרנית מאד למושגים סט ורמיקס. בתכנית הזו, כמו ברבות אחרות שלהם, תוכלו למצוא בליל עצום של סגנונות וקטעים שנותקו מהקונטקסט המקורי שלהם כדי ליצור טריפ מוזיקלי מהודק ומסקרן. ממקססים סקולמאסטר ומיקסמונסטר.

מיקסמאסטר מייק מתארח בקול הקמפוס

מיקס מאסטר מייק (ביסטי בויז) נחשב לפורץ דרך בתחום המוזיקה השחורה ורבים מחשיבים אותו לבכיר דור המייסדים של הז'אנר. מייקל שוורצמן זכה 4 פעמים ברציפות בתואר "אלוף העולם" בתחרות הדי.ג'ייז היוקרתית DMC. מארחים : ליאור שיינברגר , טל אלפנט ומתן שרון

 

לכתבה האינטראקטיבית במגזין 

 

 

 

  • שם (חובה)

  • אימייל (חובה, אך לא מפורסם)

  • URL (רשות)

  • תגובה (חובה)

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Youtube